Hotel Špindlerův Mlýn Tři Růže
 
ADRESA Hotel Tři Růže
Bedřichov 18
Špindlerův Mlýn 54351
Česká Republika
Hotel-Spindleruv-Mlyn-Tri-Ruze@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Tři Růže ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Hotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - K hotelu přísluší parkovištěHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - disponuje restauracíHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže -  je k dispozici připojení na internetHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže -  je k dispozici letní terasaHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - disponuje kavárnouHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Špindlerův Mlýn Tři Růže - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Tři Růže / Špindlerův Mlýn

Hotel Tři Růže ve Špindlerově Mlýně nabízí svým hostům kvalitní ubytování v kategorii ***+ 

Hotel Tři Růže se nachází v centru Špindlerova Mlýna, necelých 200 m od lanovky Hromovka, která Vás odveze do sportovního areálu Sv. Petr. Sportovní areál Medvědín je vzdálený od hotelu zhruba 15 minut chůze nebo lze využít služeb skibusu pro přepravu do obou areálů, jehož zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu Tři Růže.

Hotel Tři Růže ubytování Špindlerův Mlýn
Hotel Tři Růže nabízí ubytování ve 20 dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV-sat.

V hotelu Tři Růže je apartmán hraběte Harracha - pokoj původního majitele. Na pohovce v tomto pokoji sedávala také Ema Destinová.

Hotel Tři Růže ubytování Špindlerův Mlýn restaurace
Stylová restaurace Hotelu Tři Růže upoutá především svojí architekturou. V hotelové restauraci, kde je 60 míst k sezení, se podávají snídaně formou bufetu a tříchodové večerní menu. Hosté mohou posedět v hotelovém baru a v letních měsících je otevřena teráska s grilem.

Hotel Tři Růže ubytování Špindlerův Mlýn služby
Ubytovaným hostům je k dispozici lyžárna, wellness s finskou saunou, možnost objednat masáže. Připojení k Wi-fi internetu zdarma v celém hotelu. Osvětlené hotelové parkoviště přímo u hotelu. Možnost zapůjčení dětské postýlky - nutno objednat předem. V hotelu je možnost ubytování s domácími mazlíčky (poplatek 100,-Kč / noc).

Hotel Tři Růže***+ je díky své osobité a neopakovatelné atmosféře ideálním místem pro milovníky zimních sportů i večerní zábavy. Hotel Tři Růže nabízí také akční balíčky či výhodné pobyty pro lyžaře.